Електроный квиток (E-ticket/ Е-квиток) це квиток якій купується на сайті rest-info.com сплата за який здійснюється банківською карткою, електронними грошима та надсилається покупцеві на електронну поштову скриньку. Для використання квитка необхідно роздрукувати його на принтері та пред'явити контролеру на вході. Унікальність квитка визначається штрих-кодом, якій є обов'язковим елементом електронного квитка.

Для запобігання подвійного використання Е-квитка забороняється його копіювання, тиражування. За правилами, використання електронних квитків, на захід пропускається той хто першим пред'явить Е-квиток.

Електронний квиток нічим не відрізняється від звичайних квитків, та має таку саму цінність як гроші які були за нього сплачені.

Порядок оформлення електронного квитка

1. Вибір місць;

2. Оплата квитків електронними грошима, банківською карткою;

3. Отримання Е-квитка на електронну пошту та його друк.Переваги електронного квитка

1. Економія часу на купівля квитків;

2. Електронний квиток не можливо загубити, він зберігається на вашій пошті;

3. В разі крадіжки квитка легко довести справжнього власника за рахунок зберігання інформації про платежі банківськими установами;

4. Захист Е-квитка від підробок за рахунок зберігання інформації в електронних базах даних.

5. Е-квитки можна купувати в зручний для себе час, не підлаштовуючись під роботу стаціонарних кас.Зовнішній вигляд електронного квиткаСлужба підтримки клієнтів Досуговой кассы Николаев

У разі виникнення питань по роботі каси, та Е-квиткам пропонуємо звертатися у службу підтримки клієнтів:

У робочі дні згідно режиму роботи каси
тел.: +38(512) 50-10-10;
факс +38(0512) 50-06-73;
e-mail: hot@rest-info.com,
В екстрених випадках: +380503946633