Святослав Вакарчук. Оранжерея.

Святослав Вакарчук. Оранжерея. купить билет онлайн Николаев
Начало: 21 июня/червня 20:00
Цена: Перенос! Новая дата
Место: Областной дворец культуры 
 
ЗАГРУЗКА.. пожалуйста подождите..

Концерт перенесено на нову дату 21.06.2021. 

Концерт перенесено через форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили),а саме підсилення епідеміологічної ситуації в Україні в окремих областях та введенням  Кабінетом Міністрів України на дату проведення концерту карантинних обмежень.

Організатор не скасовує культурний захід та не відмовляється від його проведення.  Всі квитки є дійсними на нову дату проведення концерту. 
За таких обставин, та враховуючи положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) " від 17.03.2020 року підстав для повернення коштів за квитки на захід, який не було скасовано, немає. 
У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея» у Миколаєві!

Раді повідомити про новий музичний проект Святослава Вакарчука "ОРАНЖЕРЕЯ" та його концертний тур навесні 2021 року!

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК: “Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом «Океан Ельзи» і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами?

Так і народилась ідея мого нового проекту. Ми назвали його «Оранжерея».

У ньому Мілош Єліч (клавішник ОЕ) і Денис Дудко (бас-гитарист ОЕ) гратимуть на акустичних гітарах, Денис Глінін, наш барабанщик, на акустичних ударних інструментах і перкусії, я гратиму на мелотроні. Плануємо також додати жіночий вокал і, скоріш за все, залучити інших музикантів.

До програми концертів "Оранжереї" увійдуть декілька нових пісень, які я написав до майбутнього альбому ОЕ. А також, я б сказав, «домашні» версії пісень Океану та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули.

Останній рік створив такі умови, коли справжню енергію ми отримуємо не на великих концертних чи розважальних аренах, а в затишному колі найближчих людей. Таким за настроєм ми і бачимо цей проект - півтори години щирих музичних розмов.

Невдовзі ви почуєте першу пісню цього проекту. Разом з нею презентуємо і відео. До речі, місце, де знімали відео, і подарувало назву проекту – "Оранжерея". Знаєте, коли холодно і сіро навколо, коли найбільше хочеться весни чи літа, найпростіший спосіб згадати про них – зайти в оранжерею. Туди, де завжди тепло.

У цьому і є суть мого нового музичного проекту: відчуття тепла, яке завжди з тобою".

Тур “Оранжерея” заплановано на другу половину березня-квітень 2021 року. 

Безумовно, під час виступів буде дотримано усіх необхідних правил безпеки, соціальної дистанції тощо. Тож, друзі, давайте чекати весну і наші музичні зустрічі разом!

Читать больше...До загрузка мест
Х


Реклама партнеров


Афиша

0