0

MELOVIN

MELOVIN купить билет онлайн Николаев
Начало: 29 февраля/лютого 19:00
Цена: 200-590грн
Место: Концерт-холл Юность 

MÉLOVIN — всесвітньо відомий, тріумфальний артист з власним музичним почерком і стилем. Тричі номінант премії M1 Music Awards в категоріях «Співак року», «Прорив року» та «Фаворит Року», фіналіст конкурсу «Євробачення-2018», переможець шостого сезону «X-Фактор».

Біографія і творчість

Свій творчий шлях артист почав ще в чотири роки — саме тоді бабуся подарувала йому музичну шкатулку і цим самим фактично визначила долю онука. Починав Мел в шкільному хорі, також брав активну участь в театральних постановках. Нарешті, в 2009 році він стає учнем школи народного театру «Самоцвіти» і з тих пір є постійним учасником міських творчих конкурсів. У 2013 з’являється сценічне ім’я MÉLOVIN.

У 2015 році артист проходить відбір на участь у музичному шоу «Х-Фактор», де його наставником стає Ігор Кондратюк. Завдяки шаленій підтримці армії фанатів MÉLOVIN стає переможцем шостого сезону проекту.

Участь в Євробаченні

Після перемоги співак спробував свої сили на Нацвідборі пісенного конкурсу «Євробачення» з піснею Wоnder. Глядачі знову віддали перемогу MÉLOVIN, через оцінку журі перемогу співакові отримати не вдалося. Ти не менше, вже через рік саме він радів на Нацвідборі і офіційно став представником України на «Євробаченні» в Лісабоні. З піснею Under The Ladder він зумів стати одним з фіналістів конкурсу.

МУЗИКА

В арсеналі артиста вже є два альбоми: перший — FACE TO FACE, який складається з однієї україномовної і п’яти англомовних пісень. Другий альбом співака називається OCTOPUS і був представлений слухачеві цієї осені. До нього увійшли 8 пісень англійською та українською мовами (деякі з них стали саундтреками для серіалу «Новенька»), а також хіт «Ти», який вже встиг завоювати перші місця багатьох хіт-парадів і номінований як «Прорив року» на музичній премії M1 Music Awards. Навесні артист відправиться в масштабний тур на підтримку нового альбому.

Читать больше...До загрузка мест

У вас в заказе

0
Оформить заказ
До конца сессии осталось:

Сервисный сбор: 0 грн

Сумма заказа:

0 грн
Х


Афиша

0