ВИСТАВКА «РЕКЛАМА ТА КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ МИКОЛАЇВЩИНИ 2019»

Урочисте відкриття виставка відбудеться 7 грудня 2019р о 21:00, в рамках шоу проекту «Ніч рекламожерів» в найкращому кінотеатрі міста «Батьківщина». 

На виставці будуть представлені підприємства які надають послуги в сфері реклами, а також представники креативних індустрій – розробники, ігор, віртуальної реальності, дизайнери, декоратори, модельєри та інші.

Організатором виставки виступає ГО «Культура» спільно з кінотеатром «Батьківщина» (ТОВ "Сінема Парк"). Виставка стане демонстрацією рекламного потенціалу міста, можливостей для розвитку регіонального бізнесу.

Для відвідувачів, експозиція для перегляду буде доступна з 5 грудня по 14 грудня з 10:00 до 21:00г. Вхід на церемонію відкриття виставки 7 грудня 2019р. з 20:00 до 23:00 тільки за запрошенням або по квиткам на показ "Ніч рекламожерів". В інший час вхід для відвідувачів виставки вільний, безкоштовний.

Варіанти демонстраційних можливостей рекламних компаній на виставці:

1. Мінімальний варіант участі – розміщення рекламного постера компанії формата А0 (вертикальний). Постер розміщується в галереї кінотеатру на 2-му поверсі. Постер має бути роздрукованим на папері та мати можливість кріплення за карниз;
2. Розміщення стенду з інформаційними матеріалами біля постера. Стенда має не перевищувати розміри 500*600*1500мм.
3. Для великих стендів передбачені 6 місць площею вд 3 до 5 м2.
4. Розміщення креативної фото зони компанії. Для фото зон передбачено 4 місця. Розміщення фото зон відбувається за попереднім погодженням з адміністрацією кінотеатру Батьківщина.
5. Для учасників рекламної виставки може бути наданий промокод зі знижкою на шоу показ "Ніч рекламожерів". Промокод може бути використаний в маркетингових кампаніях, та програмах лояльності споживачів рекламних послуг.
6. Учасники виставки можуть надати призи, сертифікати для розіграшу серед глядачів. Розіграш буде проведений у вигляді лотереї, серед глядачів присутніх в залі, після показу першого блоку рекламних роликів.

Умовою участі в виставці є участь представника компанії в урочистому відкритті, розміщення експозиції учасників безкоштовне. 

Рішення про участь компанії в виставці треба надати в оргкомітет до 22.11.19 Для інформаційної підтримки учасників виставки просимо надати свою електронну візитку в якій вказати назву компанії, перелік послуг, посилання на сторінку Facebook та сайт, контакти та іншу інформацію.

В рамках проведення виставки відбудеться конкурс за двома номінаціями: кращий відео ролик та краща візуальна реклама (постер). Для участі в конкурсі подаються матеріали в оргкомітет до 25 листопад 2019р. Переможець буде визначатися кваліфікованим журі з урахуванням думки глядачів. Переможці будуть визначені до 10 грудня. Переможець отримає відзнаку від оргкомітету.

Роботи подані на конкурс мають відповідати наступним вимогам:

1. Загальні вимоги:

- Роботи мають відповідати вимогам законодавства;

- На конкурс не приймаються роботи які рекламують алкогольні та тютюнові вироби, та пропаганду шкідливих звичок;

- Роботи мають не порушувати законодавство про авторські та сумісні права, та бути виконані з використанням ліцензійних або безкоштовних програм;

- Реклама представлена на конкурс має супроводжуватися коротким описом самої роботи, цілей та задач, які ставилися перед рекламою;

2. Візуальна реклама подається на конкурс в наступних електронних форматах pdf, jpg, з високою якістю зображення.

3. Відео ролик подається на конкурс в двох форматах : у вигляді посилання на файл на сервісі YouTube , та  на флеш пам’яті  з роздільною здатністю 2K (2048 × 858) у форматі DCP  (без шифрування), або Full HD (1920*1080). Формат  Full HD буде показаний на весь екран, та потребує додаткової конвертації в формат DCP; Відеоролик супроводжуються описом в якому зазначаються вікові обмеження, назва ролика, опис,  використані матеріали захищені авторським правом; дата виготовлення ролика та інша інформація. Більше інформації про участь в виставці та конкурсах можна дізнатися за телефоном +38(050) 394-66-33,

Заявки надсилаються на поштову скриньку: publicorganizationculture@gmail.com

Квитки на шоу "Ніч рекламожерів" можна придбати за посиланням.

Представляємо компанії учасники виставки "Реклама та креативні індустрії Миколаївщини 2019"


Подарунки надані учасниками виставки для рекламної лотереї:

 • Всім рекламожерам подарунок від ГК "Нові продукти" енергетичний напій NON STOP;
 • 5 Сертифікатів вартісттю по 1000 грн на послуги типографії Формат;
 • 1 сертифікат вартісттю по 2000 грн на послуги типографії Формат;  
 • 1 сертифікат вартісттю 3000 грн на послуги типографії Формат;
 • 2 квитка на виставу "Поліцейська з ЮТЗ";
  • 2 квитка на виставу "Поліцейська з ЮТЗ";
 • 2 квитка на дитячу виставу "Легенда про сніг";
  • 2 квитка на дитячу виставу "Легенда про сніг";
 • 1 сертифікат вартісттю 2000грн. на розміщення рекламного блоку в журналі "Имена";
 • 2 квитка на гумористичне, розважальне шоу Валерія Юрченка;