Весна іде! Весні дорогу!

За вікном ще тане сніг, а на душі - сонячно та весело. А все тому, що уся світова спільнота відзначає Міжнародний день прав жінок та миру - 8 Березня, який у пам'яті багатьох людей відклався як перший весняний день, овіяний радістю і теплом. 

Напередодні та власне у сам день 8 березня прийнято вітати найпрекраснішу половину людства - наших любих, милих, чарівних жінок зі святом весни, любові, ніжності.

Саме так вчинили аматори художньої самодіяльності міського палацу культури "Корабельний" (директор - Олексій Чебан), привітавши своїх мам, бабусь, сестер, тітоньок, словом жінок, весняним калейдоскопом, який складався із пісень, хореографічних композицій та інших творчих номерів.

3 березня у стінах закладу культури відбулося яскраве дійство під назвою "Весняний настрій", яке підготували учасники студії естрадного вокалу "Звезда" (керівник - Світлана Овсяннікова) та зразкового ансамблю танцю "Водограй" (керівник - Світлана Чебан).

На сцені відбулась справжня святкова феєрія, діти дарували свої таланти, а у винагороду отримували бурхливі оплески глядачів.

Продовжилось весняне свято 6 березня виставою "Скамейка" у виконанні артистів Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру (директор-художній керівник - Артем Свистун). 

Перед виставою присутніх у залі жінок привітав Валентин Красножон, заступник голови адміністрації Корабельного району. Валентин Леонідович подякував жінкам району за їх самовіддану працю, їх велике материнство, відданість, ніжність і добро, яке було, є і буде вічним на землі. Побажав найкращій половині людства квітучої молодості, любові рідних та близьких, безмежного шанування від оточуючих.

Своїм запалом артисти театру створили атмосферу радості, весняної піднесеності. 

Завершальним акордом став концерт "Для вас, жінки!", на якому усі колективи художньої самодіяльності нашого палацу культури демонстрували найкращі номери, даруючи свою любов присутнім у залі жителям району.

Знаю, що на цьому приємні сюрпризи не завершилися, адже завтра - найвідповідальніший день. Тому, шановні чоловіки, не забудьте привітати жінок зі святом!

Максим КОРОВАЙ,

заступник директора

з культурно-масової діяльності

ММПК «Корабельний»