Наталія Могилевська. Тренінг-зустріч

Шановний клієнт! У зв'язку з епідемією та введенними Урядом країни карантинними обмеженнями які є обставинами непереборної сили (форс-мажор) Наталія Могилевська. Тренінг-зустріч , що мав відбутися в кінотеатрі Родіна, було Скасовано.

Для повернення квитків необхідно звернутися в офіс досуговой каси (вул. Соборна 12-б офіс 215) в термін з 30.06.2020р. До 14.07.2020р. та заповнити ЗАЯВУ. При собі необхідно мати паспорт, індифікаційний код, квитки або виписку з банку, що підтвердить оплату он-лайн. Після чого, ваші заяви будуть розглянуті і поступово відбудеться повернення коштів.

Всі квитки, на які не були вчасто подані заяви , автоматично замінюються не Сертифікат без обмеження терміну такого обміну. Сертифікат обмінюється на будь яку подію яка буде продаватися в досугової касі. Термін дії сертифікату 18 місяців з дати обміну, вказанному на сертифікаті.

Також ви можете відразу в касі обміняти Ваш квиток на Сертифікат.

Заповнення Заяви та обмін на Сертифікати буде відбуватися за адресою:

Досугова каса

вул. Соборна, 12-б оф. 215 бізнес-центр Україна

Довідки за телефонами: (066)217-10-10; (093)792-10-10.

Розклад роботи: Понеділок-п'ятниця з 11:00 до 17:00,Субота-неділя та святкові дні — Вихідні. У зв'їязку з складною епідеміологічною ситуацією графік роботи може змінюватись. Слідкуйте за розкладом на сайті або телефонуйте нам. Плануйте візит до нас, обовязково пепевірте чи працює наш офіс. Якщо будуть введенні додаткові обмеження, або в середені нашого колектива складеться неблагоприємна епідеміологічна ситуауія ми перейдемо на дистанційну форму роботи.

Бажажаємо гарного настрою!