16 та 17 червня відбулися Всеукраїнські змагання з танцювального спорту.

16 та 17 червня на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Університет» (район 8-ї ст. Великого Фонтану) у м. Одеса за сприяння Міністерства молоді та спорту України, під егідою Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF), за ініціативи Всеукраїнської федерації танцювального спорту (ВФТС), Одеського обласного осередку ВФТС і клубу спортивного танцю «Еліт данс» відбулися Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту.

У цьогорічних змаганнях на паркеті демонстрували свої хореографічні вміння та здібності 1337 спортсменів з усіх регіонів України. Приємно, що серед чималої кількості учасників були й танцювальні спортивні пари з народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник – Юрій Крижановський) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор – Олексій Чебан).

Спортивним парам треба було виконати вісім танців європейської та латиноамериканської програми у своїй віковій категорії.

Наші танцівники впоралися непогано із конкурсною програмою, здобувши наступні результати:

І місце: Коновалов Д. – Бєлінська М. діти деб/22 уч.; Бєлінський Д. – Марочканич А. юв1 шк/32; Коновалов Д. діти соло деб/57; Бєлінська М. діти соло деб/57; Карденас О. юв1 шк/49; юв 2 шк/22; Ловчикова В. юв1 Н/23; юв 1 Е лат/17; Марочканич А. юв 1 шк/49.

IV місце: Карденас О. юв 1 Н/23.

V місце: Марочканич А. юв 1 Н/23.

Дирекція ММПК «Корабельний» вітає дітей з перемогами та досягненнями, керівникові зичить подальших творчих успіхів на танцювальному поприщі!